+48 508 094 432
fotografia@wojciechzelazny.pl

Oferta Ślubna

 

Oferta ślubna

Zapraszam do zapoznania się z z moją oferta ślubna. Wykonane przeze mnie dotychczas fotografie można znaleźć nie tylko w zakładce Portfolio czy na Facebooku, ale również i przede wszystkim w najlepszych serwisach fotografów ślubnych.  Nieustanne praktykowanie fotografii sprawiło, że stała się ona moim życiem. Wszystko co robię utwierdza mnie w przekonaniu, że najważniejszym narzędziem artysty jest pasja, cierpliwość i wrażliwość.. Praktykuje fotografię na co dzień nie w książkach, lecz z aparatem w dłoni.


 

PAKIET PODSTAWOWY (2700 zł)

 Fotograf jest do dyspozycji od momentu przygotowań Pani Młodej do końca oczepin (godz. 01:00).

W efekcie Para Młoda otrzyma:

  • stylizowany motywem ślubnym pendrive ze wszystkimi wykonanymi fotografiami (ok. 800 ujęć)
  • 300 zdjęć poddanych profesjonalnej postprodukcji graficznej
  • prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem (z powyższych 300 zdjęć)
  • 100 sztuk odbitek wywołanych w formacie 15x23cm na wysokiej jakości papierze Lustre/Silk (półmat/jedwab)
  • eleganckie etui na wywołane odbitki i pendriva
  • dojazd fotografa wliczony w cenę (do 100km)

OPCJE DODATKOWE

SESJA PLENEROWA (500 zł) - sesja odbywa się w dniu innym niż dzień ślubu, lokalizacja i termin uzgadniany jest indywidualnie z każdą Parą Młodą.

W efekcie Para Młoda otrzyma:

  • galeria internetowa ze wszystkimi wykonanymi w trakcie sesji fotografiami (ok. 50 ujęć)
  • 10 fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej

FOTOALBUM (300zł) - nowoczesny i wyrafinowany album, format 30x30, ilość stron 20, okładka wykonana z ekoskóry i tkaniny introligatorskiej, na okładce okienko z 4 wybranymi przez Was fotografiami, wszystkie zdjęcia nadrukowane na strony o grubości ponad 1 mm. Dodatkowa rozkładówka tj. 2 strony (20zł).

FOTOALBUM (300zł) - nowoczesny i wyrafinowany album, format 30x30, ilość stron 20, okładka wykonana z tkaniny introligatorskiej, na okładce gotowy wzór z napisem (do wyboru przez Was), wszystkie zdjęcia nadrukowane na strony o grubości ponad 1 mm. Dodatkowa rozkładówka tj. 2 strony (20zł).

ALBUM TRADYCYJNY (300zł) - elegancki i ponadczasowy album, format 30x30, 100 stron, okładka ze skóry naturalnej, wklejone wszystkie wywołane zdjęcia (wybrane w ramach pakietu), karty poprzekładane pergaminem, na okładce okienko z jednym wybranym przez Was zdjęciem.


Ceny za wykonanie reportażu ślubnego odbywającego się za granicą lub wykonanie ślubnej sesji plenerowej poza granicami Polski ustalane są indywidualnie.

KONTAKT ZE MNĄ

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na terenie Dolnego Śląska na którym będziemy mogli usiąść przy kawie, odpowiem na Wasze pytania jak również omówię moją ofertę krok po kroku przechodząc przez wszystkie etapy ślubu. Na spotkaniu zaprezentuję również jaką jakość prezentują gotowe produkty (wywołane odbitki, album tradycyjny, fotoalbum, pendrive). Będzie to okazja, żeby "namacalnie" zobaczyć efekty mojej pracy. Jeśli mieszkacie za granicą i nie macie możliwości umówić się na spotkanie to żaden problem, możemy komunikować się mailowo lub przez facebooka.


 

REZERWACJA

Zdaję sobie sprawę, że w momencie spotkania możecie nie znać jeszcze szczegółowego planu dotyczącego przebiegu Waszego Ślubu. W związku z tym skontaktuje się z Wami telefonicznie  lub mailowo najpóźniej tydzień przed datą Waszego Ślubu, aby otrzymać informacje o dokładnej lokalizacji i godzinach każdego etapu ślubu. Podpisanie umowy jest gwarancją rezerwacji wybranego terminu. W ramach podpisywanej umowy pobieram zaliczkę w wysokości 10% ceny całkowitej. W sytuacji gdy po Waszym Ślubie nie będziecie mogli osobiście odebrać gotowego materiału, całość wyślę do Was firmą kurierską. Myślę kompleksowo o komfortowej realizacji całego zlecenia od samego początku do końca!


 

CZYM FOTOGRAFUJE

Do realizacji każdego zlecenia używam:

- profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 5D mark III

- profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 6D

- obiektyw Canon 35mm f/1.4

- obiektyw Canon 85 mm f/1.2

- obiektyw Tamron 15-30 f/2.8

- obiektyw Canon 100 f/2.8 L Macro

- lampy błyskowe Canon Speedlite, Phottix, lampy ledowe.

w/w sprzęt umożliwia mi pracę w różnych miejscach i przy różnych warunkach oświetleniowych (małe domowe pomieszczenia, niezbyt jasne kościoły czy sale weselne itd..)


ŻYCZĘ UDANEGO WYBORU 🙂