+48 508 094 432
fotografia@wojciechzelazny.pl

Chrzest Święty

Fotografia Chrztu Świętego

Cześć! Jak już wiecie mam na imię Wojtek i zawodowo zajmuję się fotografią reportażową. Skoro jesteście w tej części mojej strony zapewne poszukujecie fotografa, który wykona dla Was lub dla Waszych bliskich fotografie w trakcie uroczystości Chrztu Świętego. Pierwsza dobra wiadomość: jesteście w dobrym miejscu, śmiem nawet twierdzić, że lepiej nie mogliście trafić 🙂 Poniżej znajdziecie opis mojej oferty, a tuż pod nią kilka wykonanych przeze mnie fotografii. Jeśli będziecie zainteresowani chętnie pokażę Wam cały przykładowy reportaż, dzięki temu zobaczycie pełny efekt mojej pracy. Zastanawiacie się jak to wszystko wygląda z mojej strony? W dniu Chrztu Świętego pojawiam się w kościele już 30 minut przed planowanym momentem sakramentu Chrztu Świętego. Z doświadczenia wiem, że co kraj (kościół) to obyczaj i sam moment udzielenia sakramentu odbywa się w różnych momentach. Czasami Chrzest ma miejsce przed Mszą Świętą, czasami odbywa się w trakcie jej trwania, a czasami ma miejsce po Mszy Świętej. Często też w tym samym momencie odbywa się Chrzest kilku dzieci. Dlatego zawsze proszę Was o informację w którym momencie odbędzie się Chrzest, aby być odpowiednio wcześniej na miejscu.

  • Jeśli Chrzest odbywa się przed Mszą - czekam na Was pod kościołem (chyba, że pada :)). Na pewno wyszukamy się wzrokiem. Następnie wykonuję fotografie w trakcie sakramentu Chrztu Świętego i czekam na koniec Mszy po której wykonamy zdjęcie grupowe i kilka zdjęć rodzinnych w dowolnych konfiguracjach i dowolnej ilości.
  • Jeśli Chrzest odbywa się w trakcie Mszy - zobaczycie mnie tuż przed samym sakramentem Chrztu, ale spokojnie, w kościele będę już 30 minut wcześniej i będę spokojnie czekał. Chciałbym zaznaczyć w tym miejscu, że nie wykonuję zdjęć w trakcie samej Mszy, jedynie w momencie Chrztu Świętego. Uważam to po prostu za w zupełności wystarczający czas na fotografowanie. Po Chrzcie czekam na koniec Mszy po której zrobimy zdjęcie grupowe i kilka zdjęć rodzinnych w dowolnych konfiguracjach i ilości 🙂
  • Jeśli Chrzest odbywa się po Mszy - w kościele pojawiam w trakcie Mszy, czekam na jej koniec i dopiero wtedy nasze spojrzenia się spotkają 🙂 Zastanawiacie się może jak mnie poznacie? Nie martwcie się, to ja znajdę Was pierwszy 🙂 Po Chrzcie Świętym zrobimy zdjęcie grupowe i kilka zdjęć rodzinnych w dowolnych konfiguracjach i ilości 🙂

Co dalej? Jak długo będziecie czekali na zdjęcia? Już wszystko tłumaczę. Wszystkie fotografie, które wykonam w trakcie Chrztu Świętego będą dla Was gotowe maksymalnie do 5 dni roboczych od daty Chrztu. Najczęściej są dostępne już po 2 dniach. Wyślę Wam o tym informację smsem lub mailem podając dokładne wskazówki jak dotrzeć do zdjęć (będą w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem z możliwością ich pobrania). Dalej w zależności od wybranego pakietu: zdjęcia będzie można pobrać lub otrzymacie je ode mnie na pendrivie. Gdy wywołam wszystkie zdjęcia, pakuję je w eleganckie opakowanie i wysyłam do Was kurierem na mój koszt (odbywa się w tak nawet w przypadku jeśli mieszkacie tuż obok mnie). Myślę, że to wystarczająco dużo informacji rozwiewających wiele wątpliwości. Jeśli dotraliście do końca - gratuluję 🙂 Mam nadzieję, że spotkamy się już niebawem!

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma fotografiami wykonanymi w trakcie uroczystości Chrztu Świętego - myślę, że dadzą one Państwu wyobrażenie o stylu i jakości fotografii które wykonuje 🙂

Oferta 1

Oferta obejmuje fotoreportaż w skład którego wchodzi:

  • fotografowanie kluczowych momentów Chrztu Świętego
  • zdjęcia grupowe wykonywane w kościele bezpośrednio po Mszy Świętej
  • godzinę zdjęć na przyjęciu (w restauracji lub w domu) liczoną od rozpoczęcia przyjęcia

Nie będę subiektywnie wybierał "najlepszych" ujęć, dostaną Państwo wszystkie wykonane w trakcie Chrztu Świętego zdjęcia
ponieważ zdaję sobie sprawę z tego,  że każde zdjęcie będzie dla Państwa pamiątką na całe życie. Z doświadczenia wiem, że będzie to przedział 60-100 zdjęć.

W efekcie otrzymują Państwo:
- dostęp do prywatnej galerii internetowej w której zamieszczę wszystkie wykonane w trakcie uroczystości zdjęcia
- wszystkie zdjęcia wywołane w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym (papier wysokiej jakości)
- pendrive ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi w trakcie Chrztu Świętego
- eleganckie etui na wywołane odbitki i pendriva

Cena 800 zł


Oferta 2

Oferta obejmuje fotoreportaż w skład którego wchodzi:

  • fotografowanie kluczowych momentów Chrztu Świętego
  • zdjęcia grupowe wykonywane w kościele bezpośrednio po Mszy Świętej (dowolna ilość)

W efekcie otrzymują Państwo:
- dostęp do prywatnej galerii internetowej w której zamieszczę wszystkie wykonane w trakcie uroczystości zdjęcia (zdjęcia do pobrania, ilość rzędu 30-50 zdjęć)
- wszystkie zdjęcia wywołane w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym (papier wysokiej jakości)
- eleganckie etui na wywołane odbitki

Cena 500 zł


Dodatkowe informacje:
Koszt dojazdu poza miastem Legnica liczony jest wg stawki 0,7zł/1km (dojazd+powrót)